En fleksibel økonomifunksjon tilpasset virksomheten din
Alle virksomheter trenger kontroll på økonomien, men ikke alle trenger en stor intern økonomiavdeling. For mange bedrifter er behovet mer fleksibelt: noen trenger løpende regnskap og lønn, andre trenger rapportering, økonomistyring, systemkompetanse eller en sparringspartner som kan følge opp tallene tettere.
Respirare kan være din økonomiavdeling. Vi tar ansvar for hele eller deler av økonomifunksjonen, og tilpasser bistanden etter virksomhetens størrelse, behov og ambisjoner.
Det gir deg tilgang til bred kompetanse, bedre struktur og mer forutsigbar oppfølging – uten at du må bygge alt internt.
Økonomiavdeling tilpasset ditt behov
Å sette bort økonomifunksjonen handler ikke bare om å få noen til å føre regnskapet. Det handler om å få en samarbeidspartner som forstår virksomheten, følger opp økonomien og bidrar til bedre beslutninger.
Respirare kan bistå som en ekstern økonomiavdeling, en støtte for ledelsen eller et supplement til eksisterende økonomiressurser. Vi kan håndtere faste oppgaver, bidra i perioder med høy belastning eller ta en mer aktiv rolle i økonomistyringen.
Målet er at økonomifunksjonen skal bli enklere, tryggere og mer verdifull for virksomheten.

Snakk med en ekspert
Her for å hjelpe deg og din bedrift!












